Manisa Günlük Kiralık Ev

Manisa Günlük Kiralık Ev

İnsanlar, çeşitli sebeplerle evlerinden uzakta konaklamak zorunda kalabiliyorlar. Manisa’da evden uzakta olan, otel değil ama otel konforunda bir daire arayanlara hizmet sunuyoruz. Biz, apart konusunda uzun zamana dayanan bir tecrübeye sahibiz.

Müşterilerimize, manisada günlük ev arayanlara en konforlu hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize, merkezi lokasyondaki, son derece konforlu odalarımızda, ev rahatlığı yaşatıyoruz. Sıcak su, w-fi, resepsiyon, klima ve güvenli bir ortam sunuyoruz.

Manisa Günlük Kiralık Daireler

Manisa merkezde uzun yıllara dayanan işletmecilik deneyimimiz sayesinde müşterilerimize konforlu hizmet sunabiliyoruz. Müşterilerimiz, istedikleri süreler dahilinde ev kiralayabiliyorlar.

 • Günlük
 • Haftalık
 • Aylık

Müşterilerimiz, bizden, günlük, haftalık ya da aylık olarak ev kiralayabiliyorlar. Günlük ev ihtiyacı olanlar, her türlü konforunu düşündüğümüz dairelerde ev konforunda konaklayabiliyor.

Manisa’da Güvenilir Günlük Daire

Ev kiralarken en önemli kriterlerden biri de güvenliktir. Biz, bunu biliyor ve müşterilerimize güvenli bir ortam sunuyoruz.

 • Güler yüzlü personel
 • 7/24 resepsiyon hizmeti
 • Huzurlu bir dinlenme imkanı

Deneyimli kadromuzla, maksimum güvenli bir apart hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, güvenlik kamerasıyla odaların bulunduğu katları denetim altında tutuyoruz. Öte yandan, müşterilerimizin bilgileri kesinlikle üçüncü kişilere bildirilmiyor. Bundan dolayı, güvenliği ön planda tutan birçok kişi, bizden hizmet almayı tercih ediyor.

Manisa Profesyonel Apart Hizmeti

Biz, temiz ve lüks odalarımızla apart hizmeti veriyoruz. Profesyonel kadromuzla, müşterilerimizin tüm beklentilerine yanıt vermeyi başarıyoruz. Misafirlerimize, maksimum teknoloji ile kullanım kolaylığına sahip odalarda hizmet veriyoruz. Müşterimiz, günlük dairemizde kaldığı süre boyunca, hiç yabancılık çekmiyor ve kendisini evinde hissediyor.

Uygun Lokasyonlarda Kiralık Daireler

Dairelerimiz, Manisa’nın en uygun lokasyonunda yer alıyor. Bizi, öne çıkaran en önemli unsurlardan biri de budur. Misafirlerimiz, Batı Kışla askeriyeye sadece 5 dakikada ulaşabiliyor.

Ayrıca, Hafsa Sultan Devlet Hastanesine 5 dakikada ulaşabiliyor. Dairelerimiz, Büyükşehir Belediyesi binasına ve Magnesia AVM’ye de aynı şekilde 5 dakikada ulaşılabilen son derece merkezi lokasyonda yer alıyor. Manisa Teyfikiye Mahallesi’ndeki apartlarmız, müşterilerimize eşsiz bir konfor sunduğu gibi, ulaşım rahatlığı da sunuyor.

Manisa Günlük Kiralık Ev Özellikleri

Sektör deneyimine sahip bir firma olarak, en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Binalarımızda öne çıkan özelliklerse şunlardır;

 • Kablosuz internet
 • Ayrıntılı olarak temizlenmiş odalar
 • Standartlara uygun şekilde temizlenen nevresim ve çarşaflar
 • 7/24 kesintisiz destek
 • Ekstra ödeme yok
 • Maksimum güvenlik
 • Merkezi konum
 • Sıcak su
 • Klima

Bu özellikler sayesinde, misafirlerimize aile ortamında konaklama fırsatı sunuyoruz. Misafirlerimiz, ücretsiz wi-fi sayesinde internetten yararlanabiliyorlar. Ayrıca, misafirlerimiz hijyenik odalarda gönül rahatlığıyla konaklıyorlar.

Uzman ve güler yüzlü personelimiz, 7/24 resepsiyon hizmeti sunuyor ve müşterimizin ne zaman ihtiyacı olsa, destek oluyor. Bunlarla beraber, halka açık alanlar, sürekli olarak güvenlik kameralarınca takip ediliyor.

Bu sayede, apartta konaklayanlar, kendilerini güvende hissedebiliyorlar. Sıcak su ve klima müşterilerimizin konfor beklentisini tamamlayan ayrıntılar olarak öne çıkıyor. Bunlarla beraber, hizmetimize asla sürpriz bir ödemeye yer yok.

Manisa Apart Fiyatları

Biz, asla kaliteden taviz vermiyoruz. Bunun yanında, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla sunuyor olmamızdan dolayı, fark yaratmayı başarıyoruz.

Hafta içi 3 saate kadar kiralık ev fiyatı, 150 TL. Hafta içi günlük ev kiralamak ise 200 TL’dir. Bizden hafta sonu 3 saate kadar ev kiralamak isteyenlerin ödemeleri gereken 150 TL ve hafta sonu manisa günlük kiralık ev bedeli, 250 TL’dir.

Buna ek olarak, aylık, haftalık ve uzun soluklu kiralamalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Biz, her bütçeye uygun kaliteli, konforlu ve ekonomik hizmet sunuyoruz. Bu sebeple, Manisa’da ev kiralamak isteyenlerin ilk tercihi olmayı başarıyoruz.

Manisada Günlük Ev

Manisa Günlük Kiralık işletmeciliği günlük ev, günü birlik daire, kiralık daire, günlük ev , günlük daireler her ne tabirle söylersek söyleyelim Manisa Günlük Ev olarak biz bu sistemi alternatif konaklama evleri olarak hizmete sokmuş bulunmaktayız. Şirketimizin bünyesinde bulunan apart daireler birbirinden şık temiz hijyen ve konforlu olmakla beraber merkezi konumdadır. Çalışanların güler yüzlü tavırları sizin konaklamanızı eviniz ortamında geçirmenizi sağlayacak anlayıştadır. Biz biliyoruz ki milyonlarca reklam için harcanan paradan daha önemlidir memnun kalan her müşteri .Manisa Günlük Ev kalite farkını yaşamak için yapmanız gereken çok basit bir telefonla ayırabileceğiniz günün her saati ulaşabileceğiniz ikinci adresiniz biz veya ikinci eviniz .Alternatif konaklamada öncü firma olarak bahsedilen Manisa Günlük Kiralık günlük kiralık evlerin akla gelen ilk ismi olarak kalmaya devam edecektir. Farkın tadını yaşayın evinizi aramayın.

apart 2 1024x275 - Manisa Günlük Kiralık Ev
4.9/5 - (194 votes)
Call Now ButtonHemen Rezervasyon Yap